USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Top Em Itaparica Itaparica Town Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Flat Top Em Itaparica

Förhandsbokning
2026-08-25
2026-08-26

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

44

Flat Top Em Itaparica 4*


Det 4-stjärniga hotellet Flat Top Em Itaparica ligger endast 150 meter från Itaparica Marina och cirka 12 minuter till fots från Playa De Itaparica. Det erbjuder gästerna en privat pool. Det finns lekrum och lekplats inomhus på detta hotell.

Itaparicas centrum kan nås inom 5 minuters promenad. Se till att besöka Centro Histórico de Itaparica ett stenkast från hotellet. Ungefär 18 minuter till fots från Praia do Forte ligger det strandnära Flat Top Em i Itaparica.

Inomhusbaren erbjuds för dig som vill njuta av vistelsen. Restaurangen Cacau do Quintal är också belägen mindre än 650 meter bort.

  • Flygplatser
  • Luis Eduardo Magalhaes flygplats
    52 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi
  • Inga husdjur

Mat och drycker

  • Köksgeråd

På rummet

  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 20:00
Utcheckning: från 06:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från det 4-stjärniga hotellet Flat Top Em Itaparica?

    Det tar 5 minuter till fots att komma från det 4-stjärniga hotellet Flat Top Em Itaparica till centrum.
  • 🚗

    Var kan vi parkera vår bil vid det 4-stjärniga hotellet Flat Top Em Itaparica?

    Det 4-stjärniga hotellet Flat Top Em Itaparica erbjuder gästerna gratis privat bilparkering.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Flat Top Em Itaparica?

    Gästerna på hotellet Flat Top Em Itaparica måste checka ut vid 11:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på detta hotell?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i detta hotell är 182$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.
  • Erbjuder lägenhetshotellet bekvämligheter för funktionsvarierade?

    Ja, lägenhetshotellet har handikappanpassade rum och tillgång till rullstol. För speciella önskemål rekommenderar vi att du ringer i förväg för att bekräfta.
  • Vilken typ av pool har hotellet Flat Top Em Itaparica?

    Hotellet Flat Top Em Itaparica har en privat pool.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-25
2026-08-26

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Flat Top Em Itaparica, Brasilien

Travessa Vinte E Cinco De Outubro Ap 309, Itaparica, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved